26 июл 2019

" Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява"

Ірина Дзямко-Кеменяш
0:55
17 КОММЕНТАРИЕВ
оля кошеля
оля кошеля
Molodec Irena Vasulivna
Иванна Плис
Иванна Плис
на них потрібно визивати Фреймут
Наталия Стецко ( Удут )
Наталия Стецко ( Удут )
Їм і містер Пропер треба, бо там постійно штиняє невблаганно.
Оля Бомбушкар
Оля Бомбушкар
керівництво маг. Вопак прийміть до уваги як поводиться п.Лендел ? Такоє ощущеніє якби ви прийшли до неї додаму.Це не перший раз.
Нотіка Напуда(Русин)
Нотіка Напуда(Русин)
Ірина Василівна ви молодець так держать​​
146504713
була свідком даного інциденту .і спостерігала.як сама завідуюча подала візок а не ТАЧКУ.ЯК ВИ ПРОСИТЕ. і охоронець допоміг вивести ВАМ ДО машини.АЛЕ П.ІРИНА БУЛА невгамовна .кричала. говорила нецензурні слова.думаю треба було зняти відео до кінця.
172219632
я являюсь таємним агентом мережі СМ ВОПАК.І не одноразово здійснюю покупки в цьому магазиніі обслуговування мені подобається .І ЯК ЧУЛА ЗІ СТОРОНИ ВИ займаєте посаду в СЦЛ треба було говорити якось культурно.та назвати відео ХОЧУ ТАЧКУ
Алёна Наумова
Автор видео ви себе чули???яку ТАЧКУУУУ ВИ хочете в супермаркетi ?,?ТА ПОГРОЖУЭТЕ ???? ВОПАК СУПЕР_-супермаркет;
Ірина Дзямко-Кеменяш
Ірина Дзямко-Кеменяш
Це не супермаркет. А. . сільська крамниця А ЧИ ТАСКА
Ірина Дзямко-Кеменяш
Ірина Дзямко-Кеменяш
А чи тачка це чи візок то немає значення .А має значення обслуговування.І чим ви заразитесь
Валентина Куля (Цолиган)
Валентина Куля (Цолиган)
умнічка!!!! так з нима......
Иванна Плис
Иванна Плис
Вибачте, але я з вами не погоджуся на рахунок обслуговування! До речі, на другий день після цього інциденту візки були "хоч відбавляй", а от кошики зникли "без слідно", хоч бери Шерлока з Лондона викликай для їхнього пошуку! Особисто я товар який хотіла придбати носила в руках і ще багато покупців які на той момент були присутні. Обслуговування жахливе, грубе..., в магазині постійно жахливий запах порчених продуктів, хлібо-булочні вироби черстві і на них плісінь, постійно грязно, не прибрано. В касі ніколи не має здачі, касири завжди говорить: - "Я залишуся вам ДОВЖНА", для них не важливо, чи це 0,05 коп., чи це 0,80 коп., особисто мені СМ Вопак, чи особисто продавсі цього супермаркету заборгували мені цілий статок. Звертаюся до керівництва СМ Вопак, - контролюйте, щоб завжди були дрібні гроші в касі, бо для когось копійки це великі гроші!!!
378452838
якщо вам не подобається обслуговування та інше.чому і надалі здійснювати покупки в цьому магазині.в СВАЛЯВІ є багато інших магазинів.
Иванна Плис
Иванна Плис
Шановний "ТАЄМНИЙ АГЕНТЕ" не Вам мені розказувати де і як мені отоварюватися, є якісь права споживача це перше, по-друге - має бути якась культура, вихованість та субординація у працівників вищевказаного супермаркету, по-третє - потрібно прибирати магазин, так як там справжня антисанітарія. На мій погляд "Риба гниє з голови", це моя особиста думка.
Иванна Плис
Иванна Плис
Мені здається, що під псевдонімом "ТАЄМНИЙ АГЕНТ" приховується п.Лендєл. Мої підозри ґрунтуються лише на останньому коментарі.
Ірина Дзямко-Кеменяш
Ірина Дзямко-Кеменяш
Цьому таємному агентові треба показати на вихід тоді може зміниться відношення до покупцІв і взагалі вся атмосфери у колективі.
Ірина Дзямко-Кеменяш
Ірина Дзямко-Кеменяш
ШАНОВНІ ПОКУПЦІ магазину Вопак якщо п.Лендел думає що магазин лиш для неї то давайте щоб вона нас не ображала НЕ ЗАХОДИТИ у

Раскадровка

" Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява"
Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява" Видео: " Культурне обслуговування клієнтів в магазині Вопак м.Свалява"